FVB.00.303.CLAD35
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FVB.00.303.CLAD35
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP
Foi de date: FVB.00.303.CLAD35.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FVB.00.303.CLAD35
Număr parc FVB.00.303.CLAD35 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3943 pcs Fișa cu date FVB.00.303.CLAD35.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 303 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 00
ambalare Bulk Orientare B
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 3
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 3A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.106" ~ 0.138" (2.70mm ~ 3.50mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome