FRT.00.250.NTA50
LEMOLEMO
FRT.00.250.NTA50 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FRT.00.250.NTA50
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN NIMCAMA PLG STR 50OHM SOLDR
Foi de date: 1.FRT.00.250.NTA50.pdf2.FRT.00.250.NTA50.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FRT.00.250.NTA50
Număr parc FRT.00.250.NTA50 Producător LEMO
Descriere CONN NIMCAMA PLG STR 50OHM SOLDR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6903 pcs Fișa cu date 1.FRT.00.250.NTA50.pdf2.FRT.00.250.NTA50.pdf
Voltaj 700V Terminarea ecranului Solder
Serie 00 ambalare Bulk
Temperatura de Operare -55°C ~ 260°C Număr de porturi 1
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Cicluri de împerechere 5000 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pierdere de inserție - Ingress Protection IP50 - Dust Protected
include - Impedanta 50 Ohm
Culoarea carcasei Silver Caracteristici 50 Ohm Resistor
Tipul de fixare Push-Pull Material dielectric Polytetrafluoroethylene (PTFE)
descriere detaliata NIM-CAMAC CD/N 549 Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Free Hanging (In-Line) Solder Contactare Terminare Solder