FNG.0B.307.CLAD56Z
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FNG.0B.307.CLAD56Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP
Foi de date: FNG.0B.307.CLAD56Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FNG.0B.307.CLAD56Z
Număr parc FNG.0B.307.CLAD56Z Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5239 pcs Fișa cu date FNG.0B.307.CLAD56Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 307 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 0B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 7
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Introduceți materialul Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Caracteristici Backshell, Lanyard Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Ratingul curent 2.5A
Materiale de contact Brass Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Male Pins
Culoare Silver Deschiderea cablurilor 0.209" ~ 0.220" (5.30mm ~ 5.60mm)