FMG.0B.307.CLAD42
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FMG.0B.307.CLAD42
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP
Foi de date: FMG.0B.307.CLAD42.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FMG.0B.307.CLAD42
Număr parc FMG.0B.307.CLAD42 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4308 pcs Fișa cu date FMG.0B.307.CLAD42.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 307 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 0B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 7
Tipul de montare Free Hanging (In-Line), Right Angle Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell, Lanyard
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 2.5A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome