FLA.2S.302.CLAC72
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FLA.2S.302.CLAC72
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP
Foi de date: FLA.2S.302.CLAC72.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FLA.2S.302.CLAC72
Număr parc FLA.2S.302.CLAC72 Producător LEMO
Descriere CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4611 pcs Fișa cu date FLA.2S.302.CLAC72.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 302 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2S
ambalare Bulk Orientare Keyed
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 2
Tipul de montare Free Hanging (In-Line), Right Angle Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 20A Materiale de contact Brass, Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Female Sockets and Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome