FHX.2B.305.CYCD82Z
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FHX.2B.305.CYCD82Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 5POS GOLD CRIMP
Foi de date: FHX.2B.305.CYCD82Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FHX.2B.305.CYCD82Z
Număr parc FHX.2B.305.CYCD82Z Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 5POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5004 pcs Fișa cu date FHX.2B.305.CYCD82Z.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 305 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2B
ambalare Bulk Orientare X
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 5
Tipul de montare Free Hanging (In-Line), Right Angle Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Ratingul curent 14A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome