FHG.2B.314.CLAD82
Prezentarea produsului
Număr parc: FHG.2B.314.CLAD82
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP
Foi de date: FHG.2B.314.CLAD82.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FHG.2B.314.CLAD82
Număr parc FHG.2B.314.CLAD82 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4798 pcs Fișa cu date FHG.2B.314.CLAD82.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 314 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 14
Tipul de montare Free Hanging (In-Line), Right Angle Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 6.5A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome