FHG.2B.312.CYCD82Z
Prezentarea produsului
Număr parc: FHG.2B.312.CYCD82Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN R/A PLUG
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile FHG.2B.312.CYCD82Z
Număr parc FHG.2B.312.CYCD82Z Producător LEMO
Descriere CONN R/A PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5392 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 312 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 12
Tipul de montare Free Hanging (In-Line), Right Angle Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FHG.2B.312.CYCD99
FHG.2B.312.CYCD99
Producători: LEMO
Descriere: CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
In stoc: 3675 pcs
Descarca: FHG.2B.312.CYCD99.pdf
RFQ
FHG.2B.312.CYCD82
FHG.2B.312.CYCD82
Producători: LEMO