FHG.1K.314.CLAC65H
Prezentarea produsului
Număr parc: FHG.1K.314.CLAC65H
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP
Foi de date: FHG.1K.314.CLAC65H.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FHG.1K.314.CLAC65H
Număr parc FHG.1K.314.CLAC65H Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4243 pcs Fișa cu date FHG.1K.314.CLAC65H.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 314 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 1K
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 14
Tipul de montare Free Hanging (In-Line), Right Angle Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 2A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome