FHG.1K.305.CYCC65Z
Prezentarea produsului
Număr parc: FHG.1K.305.CYCC65Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN R/A PLUG
Foi de date: FHG.1K.305.CYCC65Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FHG.1K.305.CYCC65Z
Număr parc FHG.1K.305.CYCC65Z Producător LEMO
Descriere CONN R/A PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4513 pcs Fișa cu date FHG.1K.305.CYCC65Z.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 305 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 1K
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 5
Tipul de montare Free Hanging (In-Line), Right Angle Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Ratingul curent 9A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome