FHG.1B.308.CLAD42Z
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FHG.1B.308.CLAD42Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
Foi de date: FHG.1B.308.CLAD42Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FHG.1B.308.CLAD42Z
Număr parc FHG.1B.308.CLAD42Z Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3781 pcs Fișa cu date FHG.1B.308.CLAD42Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 308 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 1B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 8
Tipul de montare Free Hanging (In-Line), Right Angle Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 5A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.122" ~ 0.165" (3.10mm ~ 4.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome