FHG.0B.305.CLAD42Z
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FHG.0B.305.CLAD42Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
Foi de date: FHG.0B.305.CLAD42Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FHG.0B.305.CLAD42Z
Număr parc FHG.0B.305.CLAD42Z Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3808 pcs Fișa cu date FHG.0B.305.CLAD42Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 305 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 0B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 5
Tipul de montare Free Hanging (In-Line), Right Angle Caracteristică de montare -
Introduceți materialul Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Caracteristici Backshell Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Ratingul curent 6.5A
Materiale de contact Brass Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Male Pins
Culoare Silver Deschiderea cablurilor 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm)