FHG.00.305.CLAD35Z
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FHG.00.305.CLAD35Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN R/A PLUG
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile FHG.00.305.CLAD35Z
Număr parc FHG.00.305.CLAD35Z Producător LEMO
Descriere CONN R/A PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6316 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 305 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 00
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 5
Tipul de montare Free Hanging (In-Line), Right Angle Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Ratingul curent 1.7A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.106" ~ 0.138" (2.70mm ~ 3.50mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome