FHB.0B.305.CLAD52Z
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FHB.0B.305.CLAD52Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
Foi de date: FHB.0B.305.CLAD52Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FHB.0B.305.CLAD52Z
Număr parc FHB.0B.305.CLAD52Z Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4012 pcs Fișa cu date FHB.0B.305.CLAD52Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 305 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 0B
ambalare Bulk Orientare B
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 5
Tipul de montare Free Hanging (In-Line), Right Angle Caracteristică de montare -
Introduceți materialul Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Caracteristici Backshell Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Ratingul curent 6.5A
Materiale de contact Brass Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Male Pins
Culoare Silver Deschiderea cablurilor 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)