FGJ.2B.318.CLLD92Z
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FGJ.2B.318.CLLD92Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 18POS SOLDER CUP
Foi de date: FGJ.2B.318.CLLD92Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGJ.2B.318.CLLD92Z
Număr parc FGJ.2B.318.CLLD92Z Producător LEMO
Descriere CONN PLUG FMALE 18POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3884 pcs Fișa cu date FGJ.2B.318.CLLD92Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 318 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2B
ambalare Bulk Orientare J
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 18
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 5.5A Materiale de contact Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Female Sockets Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome