FGJ.2B.316.CLLD82Z
Prezentarea produsului
Număr parc: FGJ.2B.316.CLLD82Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN INLINE PLUG
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile FGJ.2B.316.CLLD82Z
Număr parc FGJ.2B.316.CLLD82Z Producător LEMO
Descriere CONN INLINE PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6493 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 316 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2B
ambalare Bulk Orientare J
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 16
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup
Ratingul curent 6A Materiale de contact Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Female Sockets Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FGJ.2B.316.CLLD99Z
FGJ.2B.316.CLLD99Z
Producători: LEMO
Descriere: CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER CUP
In stoc: 6558 pcs
Descarca: FGJ.2B.316.CLLD99Z.pdf
RFQ
FGJ.2B.316.CLLD82
FGJ.2B.316.CLLD82
Producători: LEMO