FGJ.2B.304.CYMD99
Prezentarea produsului
Număr parc: FGJ.2B.304.CYMD99
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 4POS GOLD CRIMP
Foi de date: FGJ.2B.304.CYMD99.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGJ.2B.304.CYMD99
Număr parc FGJ.2B.304.CYMD99 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG FMALE 4POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4540 pcs Fișa cu date FGJ.2B.304.CYMD99.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 304 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2B
ambalare Bulk Orientare J
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 4
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Ratingul curent 15A Materiale de contact Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Female Sockets Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.362" ~ 0.390" (9.20mm ~ 9.90mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome