FGJ.1B.308.CYMD76
Prezentarea produsului
Număr parc: FGJ.1B.308.CYMD76
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 8POS GOLD CRIMP
Foi de date: FGJ.1B.308.CYMD76.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGJ.1B.308.CYMD76
Număr parc FGJ.1B.308.CYMD76 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG FMALE 8POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4570 pcs Fișa cu date FGJ.1B.308.CYMD76.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 308 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 1B
ambalare Bulk Orientare J
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 8
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Introduceți materialul Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Caracteristici Backshell Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent 5A
Materiale de contact Bronze Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Female Sockets
Culoare Silver Deschiderea cablurilor 0.283" ~ 0.299" (7.20mm ~ 7.60mm)