FGJ.1B.304.CLLD62
Prezentarea produsului
Număr parc: FGJ.1B.304.CLLD62
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 4POS SOLDER CUP
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile FGJ.1B.304.CLLD62
Număr parc FGJ.1B.304.CLLD62 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG FMALE 4POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4516 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 304 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 1B
ambalare Bulk Orientare J
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 4
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Introduceți materialul Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Caracteristici Backshell Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Ratingul curent 10A
Materiale de contact Bronze Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Female Sockets
Culoare Silver Deschiderea cablurilor 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)
Materialul din spate, placarea Brass, Chrome Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FGJ.1B.304.CLLD62Z
FGJ.1B.304.CLLD62Z
Producători: LEMO
Descriere: CONN PLUG FMALE 4POS SOLDER CUP