FGJ.1B.303.CLLD42Z
Prezentarea produsului
Număr parc: FGJ.1B.303.CLLD42Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 3POS SOLDER CUP
Foi de date: FGJ.1B.303.CLLD42Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGJ.1B.303.CLLD42Z
Număr parc FGJ.1B.303.CLLD42Z Producător LEMO
Descriere CONN PLUG FMALE 3POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5927 pcs Fișa cu date FGJ.1B.303.CLLD42Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 303 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 1B
ambalare Bulk Orientare J
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 3
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 12A Materiale de contact Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Female Sockets Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.122" ~ 0.165" (3.10mm ~ 4.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome