FGJ.0B.305.CLLD42
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FGJ.0B.305.CLLD42
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 5POS SOLDER CUP
Foi de date: FGJ.0B.305.CLLD42.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGJ.0B.305.CLLD42
Număr parc FGJ.0B.305.CLLD42 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG FMALE 5POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5814 pcs Fișa cu date FGJ.0B.305.CLLD42.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 305 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 0B
ambalare Bulk Orientare J
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 5
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 5 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 6.5A Materiale de contact Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Female Sockets Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome