FGG.6E.348.CLAC27
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.6E.348.CLAC27
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN CIRC PLUG 48POS SOLDER CUP
Foi de date: FGG.6E.348.CLAC27.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGG.6E.348.CLAC27
Număr parc FGG.6E.348.CLAC27 Producător LEMO
Descriere CONN CIRC PLUG 48POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4199 pcs Fișa cu date FGG.6E.348.CLAC27.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 348 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 6E
ambalare Bulk Orientare Keyed
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 48
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 48 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 7A Materiale de contact Brass, Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Female Sockets and Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 1.028" ~ 1.063" (26.10mm ~ 27.00mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome