FGG.4K.306.CNAC65Z
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.4K.306.CNAC65Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Foi de date: FGG.4K.306.CNAC65Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGG.4K.306.CNAC65Z
Număr parc FGG.4K.306.CNAC65Z Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4212 pcs Fișa cu date FGG.4K.306.CNAC65Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 306 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 4K
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 6
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-2
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 24A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome