FGG.4B.340.CNAM62Z
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.4B.340.CNAM62Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 40POS SOLDER CUP
Foi de date: FGG.4B.340.CNAM62Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGG.4B.340.CNAM62Z
Număr parc FGG.4B.340.CNAM62Z Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 40POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5165 pcs Fișa cu date FGG.4B.340.CNAM62Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 340 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 4B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 40
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-2
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 40 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 2A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome