FGG.4B.310.CYBM82
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.4B.310.CYBM82
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Foi de date: FGG.4B.310.CYBM82.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGG.4B.310.CYBM82
Număr parc FGG.4B.310.CYBM82 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5973 pcs Fișa cu date FGG.4B.310.CYBM82.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 310 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 4B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 10
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Introduceți materialul Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Caracteristici Backshell Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent 17A
Materiale de contact Brass Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Male Pins
Culoare Silver Deschiderea cablurilor 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm)