FGG.3P.310.PLYD75A
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.3P.310.PLYD75A
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Foi de date: FGG.3P.310.PLYD75A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGG.3P.310.PLYD75A
Număr parc FGG.3P.310.PLYD75A Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4435 pcs Fișa cu date FGG.3P.310.PLYD75A.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 310 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serie 3P
ambalare Bulk Orientare Keyed
Temperatura de Operare -50°C ~ 150°C Numărul de poziții 11 (10 + PE)
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP61 - Dust Tight Caracteristici Backshell, Ground
Ratingul curent 5A Materiale de contact -
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Blue, Gray
Deschiderea cablurilor 0.264" ~ 0.295" (6.70mm ~ 7.50mm) Materialul din spate, placarea Polysulfone (PSU)