FGG.3K.850.CLAK12
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.3K.850.CLAK12
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
Foi de date: FGG.3K.850.CLAK12.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGG.3K.850.CLAK12
Număr parc FGG.3K.850.CLAK12 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5472 pcs Fișa cu date FGG.3K.850.CLAK12.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 850 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 3K
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 12 (10 + 2 Coax)
Ratingul curent 8A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.476" ~ 0.504" (12.10mm ~ 12.80mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome