FGG.3K.320.CLAK14Z
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.3K.320.CLAK14Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 20POS SOLDER CUP
Foi de date: FGG.3K.320.CLAK14Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGG.3K.320.CLAK14Z
Număr parc FGG.3K.320.CLAK14Z Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 20POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3109 pcs Fișa cu date FGG.3K.320.CLAK14Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 320 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 3K
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 20
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 20 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 6A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.535" ~ 0.551" (13.60mm ~ 14.00mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome