FGG.3K.316.CLAK15
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.3K.316.CLAK15
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
Foi de date: FGG.3K.316.CLAK15.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGG.3K.316.CLAK15
Număr parc FGG.3K.316.CLAK15 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5693 pcs Fișa cu date FGG.3K.316.CLAK15.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 316 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 3K
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 16
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 8A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.555" ~ 0.591" (14.10mm ~ 15.00mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome