FGG.3K.309.CLAC10
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.3K.309.CLAC10
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP
Foi de date: FGG.3K.309.CLAC10.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGG.3K.309.CLAC10
Număr parc FGG.3K.309.CLAC10 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5979 pcs Fișa cu date FGG.3K.309.CLAC10.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 309 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 3K
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 9
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 9 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 6A, 15A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.378" ~ 0.394" (9.60mm ~ 10.00mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome