FGG.3K.304.CYCC85
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.3K.304.CYCC85
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Foi de date: FGG.3K.304.CYCC85.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGG.3K.304.CYCC85
Număr parc FGG.3K.304.CYCC85 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3930 pcs Fișa cu date FGG.3K.304.CYCC85.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 304 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 3K
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 4
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Ratingul curent 19A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.319" ~ 0.335" (8.10mm ~ 8.50mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome