FGG.3B.324.CLAD10
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.3B.324.CLAD10
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP
Foi de date: FGG.3B.324.CLAD10.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGG.3B.324.CLAD10
Număr parc FGG.3B.324.CLAD10 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4354 pcs Fișa cu date FGG.3B.324.CLAD10.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 324 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 3B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 24
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 4A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome