FGG.3B.316.CLCM52Z
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.3B.316.CLCM52Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Foi de date: FGG.3B.316.CLCM52Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGG.3B.316.CLCM52Z
Număr parc FGG.3B.316.CLCM52Z Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6022 pcs Fișa cu date FGG.3B.316.CLCM52Z.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 316 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 3B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 16
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Ratingul curent 8A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome