FGG.3B.308.CYCD10Z
LEMOLEMO
FGG.3B.308.CYCD10Z Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.3B.308.CYCD10Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
Foi de date: 1.FGG.3B.308.CYCD10Z.pdf2.FGG.3B.308.CYCD10Z.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FGG.3B.308.CYCD10Z
Număr parc FGG.3B.308.CYCD10Z Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1026 pcs Fișa cu date 1.FGG.3B.308.CYCD10Z.pdf2.FGG.3B.308.CYCD10Z.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 308 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 3B
ambalare Bulk Alte nume 1124-1074
FGG3B308CYCD10Z
Orientare G Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C
Numărul de poziții 8 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Caracteristici Backshell Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent 13A
Materiale de contact Brass Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Male Pins
Culoare Silver Deschiderea cablurilor 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm)