FGG.3B.307.CYCD62Z
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.3B.307.CYCD62Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 7POS GOLD CRIMP
Foi de date: FGG.3B.307.CYCD62Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGG.3B.307.CYCD62Z
Număr parc FGG.3B.307.CYCD62Z Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 7POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3611 pcs Fișa cu date FGG.3B.307.CYCD62Z.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 307 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 3B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 7
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Ratingul curent 15A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.193" ~ 0.244" (4.90mm ~ 6.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome