FGG.3B.304.CYCD92Z
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.3B.304.CYCD92Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Foi de date: FGG.3B.304.CYCD92Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGG.3B.304.CYCD92Z
Număr parc FGG.3B.304.CYCD92Z Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3543 pcs Fișa cu date FGG.3B.304.CYCD92Z.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 304 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 3B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 4
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Ratingul curent 19A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.303" ~ 0.362" (7.70mm ~ 9.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome