FGG.2K.319.CLAK95
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.2K.319.CLAK95
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP
Foi de date: FGG.2K.319.CLAK95.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGG.2K.319.CLAK95
Număr parc FGG.2K.319.CLAK95 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6016 pcs Fișa cu date FGG.2K.319.CLAK95.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 319 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2K
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 19
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 5A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.358" ~ 0.374" (9.10mm ~ 9.50mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome