FGG.2K.308.CLAC75
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.2K.308.CLAC75
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN INLINE PLUG
Foi de date: FGG.2K.308.CLAC75.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGG.2K.308.CLAC75
Număr parc FGG.2K.308.CLAC75 Producător LEMO
Descriere CONN INLINE PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5236 pcs Fișa cu date FGG.2K.308.CLAC75.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 308 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2K
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 8
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Ratingul curent 10A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.280" ~ 0.295" (7.10mm ~ 7.50mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome