FGG.2K.306.CLAC25
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.2K.306.CLAC25
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Foi de date: FGG.2K.306.CLAC25.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGG.2K.306.CLAC25
Număr parc FGG.2K.306.CLAC25 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3152 pcs Fișa cu date FGG.2K.306.CLAC25.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 306 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2K
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 6
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 12A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.083" ~ 0.098" (2.10mm ~ 2.50mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome