FGG.2K.304.CLAC15Z
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.2K.304.CLAC15Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
Foi de date: FGG.2K.304.CLAC15Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGG.2K.304.CLAC15Z
Număr parc FGG.2K.304.CLAC15Z Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5502 pcs Fișa cu date FGG.2K.304.CLAC15Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 304 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2K
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 4
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 15A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.051" ~ 0.059" (1.30mm ~ 1.50mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FGG.2K.303.CYCK10
FGG.2K.303.CYCK10
Producători: LEMO
Descriere: CONN INLINE PLUG 3PIN CRIMP
In stoc: 1092 pcs
Descarca: FGG.2K.303.CYCK10.pdf
RFQ
FGG.2K.303.CYCC85
FGG.2K.303.CYCC85
Producători: LEMO
Descriere: CONN PLUG MALE 3POS GOLD CRIMP
In stoc: 6707 pcs
Descarca: FGG.2K.303.CYCC85.pdf
RFQ
FGG.2K.304.CLAC15
FGG.2K.304.CLAC15
Descriere: CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP