FGG.2B.318.CLAD62
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.2B.318.CLAD62
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP
Foi de date: FGG.2B.318.CLAD62.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGG.2B.318.CLAD62
Număr parc FGG.2B.318.CLAD62 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4029 pcs Fișa cu date FGG.2B.318.CLAD62.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 318 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 18
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 5.5A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome