FGG.2B.316.CYCD52Z
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.2B.316.CYCD52Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Foi de date: FGG.2B.316.CYCD52Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGG.2B.316.CYCD52Z
Număr parc FGG.2B.316.CYCD52Z Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3153 pcs Fișa cu date FGG.2B.316.CYCD52Z.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 316 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 16
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Ratingul curent 6A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FGG.2B.316.CLAD99Z
FGG.2B.316.CLAD99Z
Producători: LEMO
Descriere: CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
In stoc: 6394 pcs
Descarca: FGG.2B.316.CLAD99Z.pdf
RFQ
FGG.2B.316.CYCD52
FGG.2B.316.CYCD52
Producători: LEMO
Descriere: CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP