FGG.2B.310.CYBD72
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.2B.310.CYBD72
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Foi de date: FGG.2B.310.CYBD72.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGG.2B.310.CYBD72
Număr parc FGG.2B.310.CYBD72 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3421 pcs Fișa cu date FGG.2B.310.CYBD72.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 310 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 10
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Ratingul curent 8A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome