FGG.2B.307.CYCD92
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.2B.307.CYCD92
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 7POS GOLD CRIMP
Foi de date: FGG.2B.307.CYCD92.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGG.2B.307.CYCD92
Număr parc FGG.2B.307.CYCD92 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 7POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4497 pcs Fișa cu date FGG.2B.307.CYCD92.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 307 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 7
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Ratingul curent 11A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome