FGG.2B.306.CYKD92
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.2B.306.CYKD92
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP
Foi de date: FGG.2B.306.CYKD92.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGG.2B.306.CYKD92
Număr parc FGG.2B.306.CYKD92 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6436 pcs Fișa cu date FGG.2B.306.CYKD92.pdf
Voltaj - terminare -
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 306 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 6
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Gold
Ratingul curent 12A Materiale de contact Alumel, Chromel
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome