FGG.1K.314.CYCC55
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.1K.314.CYCC55
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP
Foi de date: FGG.1K.314.CYCC55.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGG.1K.314.CYCC55
Număr parc FGG.1K.314.CYCC55 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2767 pcs Fișa cu date FGG.1K.314.CYCC55.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 314 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 1K
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 14
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Ratingul curent 2A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.201" ~ 0.217" (5.10mm ~ 5.50mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome