FGG.1K.307.CLAK85
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.1K.307.CLAK85
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP
Foi de date: FGG.1K.307.CLAK85.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGG.1K.307.CLAK85
Număr parc FGG.1K.307.CLAK85 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4782 pcs Fișa cu date FGG.1K.307.CLAK85.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 307 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 1K
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 7
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 7A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.319" ~ 0.335" (8.10mm ~ 8.50mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FGG.1K.307.CLAK72Z
FGG.1K.307.CLAK72Z
Producători: LEMO
Descriere: CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP
In stoc: 4227 pcs
Descarca: FGG.1K.307.CLAK72Z.pdf
RFQ
FGG.1K.307.CLCC50
FGG.1K.307.CLCC50
Producători: LEMO
Descriere: CONN PLUG MALE 7POS GOLD CRIMP
In stoc: 5009 pcs
Descarca: FGG.1K.307.CLCC50.pdf
RFQ
FGG.1K.307.CLAK85Z
FGG.1K.307.CLAK85Z