FGG.1K.306.CLAC15
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.1K.306.CLAC15
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Foi de date: FGG.1K.306.CLAC15.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGG.1K.306.CLAC15
Număr parc FGG.1K.306.CLAC15 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4734 pcs Fișa cu date FGG.1K.306.CLAC15.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 306 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 1K
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 6
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 7A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.051" ~ 0.059" (1.30mm ~ 1.50mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome