FGG.1K.304.CYCC35
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.1K.304.CYCC35
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Foi de date: FGG.1K.304.CYCC35.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGG.1K.304.CYCC35
Număr parc FGG.1K.304.CYCC35 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6053 pcs Fișa cu date FGG.1K.304.CYCC35.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 304 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 1K
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 4
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Ratingul curent 10A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.122" ~ 0.138" (3.10mm ~ 3.50mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome