FGG.1B.316.CYCD42Z
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.1B.316.CYCD42Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN INLINE PLUG
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile FGG.1B.316.CYCD42Z
Număr parc FGG.1B.316.CYCD42Z Producător LEMO
Descriere CONN INLINE PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5339 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 316 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 1B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 16
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Ratingul curent 1.5A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.122" ~ 0.165" (3.10mm ~ 4.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome